Platform over bouwmaterieel & bouwmachines
Internationale verhuurbranche komt samen in Maastricht
IRE Show is de Europese vakbeurs voor de verhuurindustrie van machines en apparatuur.

Internationale verhuurbranche komt samen in Maastricht

APEX en de gelijktijdig georganiseerde International Rental Exhibition (IRE) zijn intussen vrijwel volledig volgeboekt. Al meer dan 150 exposanten hebben hun deelname bevestigd voor de beurzen die van 2 tot en met 4 juni plaatsvinden in Maastricht. De twee evenementen vormen samen een centraal ontmoetingspunt voor de internationale verhuurbranche. Bezoekers vinden er een compleet aanbod: van hoogwerkers en compact bouwmaterieel tot energieoplossingen, lichtmasten en verhuursoftware met AI-toepassingen.

Tot de exposanten op APEX behoren onder meer Dingli, Haulotte, JLG, Manitou, Niftylift, Palfinger, Skyjack en XCMG. Op IRE zijn onder andere Himoinsa, JCB, Kaeser, Pramac, Sany, Trackunit en Wacker Neuson vertegenwoordigd.

Officiële partner van APEX is de International Powered Access Federation (IPAF), met zowel een binnenstand als een live demonstratiezone op het buitenterrein. IRE werkt samen met de European Rental Association (ERA), die op 3 en 4 juni haar 20e jaarlijkse conventie organiseert in MECC Maastricht. Op 3 juni vindt tevens het European Rental Awards-diner plaats.

Internationale verhuurbranche komt samen in Maastricht 1
APEX en IRE vinden gelijktijdig plaats in MECC Maastricht.

Over APEX en IRE

APEX is dé toonaangevende internationale vakbeurs voor de sector rond werken op hoogte. Het event brengt fabrikanten, verhuurbedrijven en technologieontwikkelaars samen. Bezoekers ontdekken er de nieuwste hoogwerkers, liften en digitale toepassingen voor efficiënter en veiliger werken. Op de beursvloer draait alles om innovatie, met dit jaar bijzondere aandacht voor elektrificatie, telematica en AI in vlootbeheer. Demonstraties en expertpresentaties zorgen voor praktische inzichten. APEX vormt tegelijk een sterk netwerkplatform. Professionals leggen er nieuwe contacten, vergelijken oplossingen en ontdekken trends die de toekomst van de sector bepalen.

IRE Show (International Rental Exhibition) is de Europese vakbeurs voor de verhuurindustrie van machines en apparatuur. Duizenden professionals uit de verhuur-, bouw- en evenementensector, machinefabrikanten en leveranciers komen er samen om de nieuwste innovaties en ontwikkelingen in de sector te ontdekken, waardevolle contacten te leggen en kennis uit te wisselen.

Internationale verhuurbranche komt samen in Maastricht 2
Centraal in het buitengedeelte wordt voor het eerst een speciale demonstratiezone ingericht.

Nieuw: conferentietheater zet innovaties in de spotlight

Nieuw dit jaar is het conferentietheater dat beide beurzen delen in de binnenhal. Bezoekers kunnen hier gratis presentaties bijwonen over productintroducties en technologische innovaties die op de beurzen worden gelanceerd.

Internationale verhuurbranche komt samen in Maastricht 3
Op de beursvloer draait alles om innovatie, met dit jaar bijzondere aandacht voor elektrificatie, telematica en AI in vlootbeheer.

Breed aanbod op één locatie

Tony Kenter, managing director van Industrial Promotions International (I.P.I.), medeorganisator van de beurzen samen met KHL Group, is tevreden en kijkt alvast uit naar juni: “De snelle verkoop van standruimte onderstreept het belang van de verhuurmarkt voor leveranciers. Bezoekers kunnen rekenen op een uitzonderlijk breed aanbod – van machines en platforms tot de nieuwste AI-oplossingen voor verhuur – allemaal op één locatie.”

Internationale verhuurbranche komt samen in Maastricht 4
APEX brengt fabrikanten, verhuurbedrijven en technologieontwikkelaars samen.

Bezoekersinformatie

Online registratie is gratis en geeft toegang tot beide beurzen. Gedurende de periode van 1 tot en met 5 juni rijden gratis shuttlebusdiensten naar MECC Maastricht vanaf Brussels Zaventem Airport en Düsseldorf Airport (reistijd circa 1 uur en 15 minuten).

Meer informatie en registratie: www.APEXshow.com  en www.IREshow.com

Internationale verhuurbranche komt samen in Maastricht 5
Al meer dan 150 exposanten hebben hun deelname bevestigd .

Gerelateerde artikelen

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.

Stuur ons een bericht

Wij gebruiken cookies. Daarmee analyseren we het gebruik van de website en verbeteren we het gebruiksgemak.

Details

Kunnen we je helpen met zoeken?

Bekijk alle resultaten