Platform over bouwmaterieel & bouwmachines
Tiltcabines en compactere verreikers winnen terrein
Kantelbare cabines, zoals op de bekroonde 6.31 TC, komen vooral van pas op complexe bouwwerven.

Tiltcabines en compactere verreikers winnen terrein

Met tilting- en elevatingcabines, compactere vaste verreikers en nieuwe heftrucks zet Magni bewust in op producten die nauwer aansluiten bij de reële vraag in de bouw- en logistieke sector.

De interesse voor machines met kantelbare en in hoogte verstelbare cabines neemt merkbaar toe. Gunther Van Den Hove, algemeen directeur van Magni Benelux, stelt dat ook vast in de praktijk: “We hebben net een mooie batch verkocht en het waren uitsluitend tiltingcabines. Die vraag zien we meer en meer opkomen en het is precies een hoek van de markt waar we een voorsprong hebben op de concurrentie.”

Voor versies met kantelbare cabine (van 0 tot 21 graden) biedt Magni de TC- en EC-reeks aan, ofwel de Tilting Cabin en Elevating Cabin. De eerste kantelt tot 21°, de tweede gaat maar liefst 1,5 meter omhoog en kantelt 16° naar achteren. Deze flexibele cockpits zorgen voor een optimaal zicht en precieze controle, vooral bij complexe en delicate hefwerkzaamheden. Tegelijk bieden ze de bestuurder aangenaam comfort en ideale werkomstandigheden, ook tijdens lange werkcycli.

Tiltcabines en compactere verreikers winnen terrein 1
De nieuwe TH-reeks in de viertoncategorie sluit dicht aan bij de werkelijke noden van de klant.

Minder tonnage, lagere prijs

Maar de marktgerichte logica van Magni is ook zichtbaar in de herpositionering van het assortiment vaste verreikers. Van Den Hove legt uit: “Tot nu toe hadden we enkel machines met specificaties die eigenlijk buitenproportioneel waren ten opzichte van wat de markt vroeg. De meeste huurklanten hebben genoeg aan vier ton. Magni heeft beslist om daar dichter naartoe te schuiven, met lagere capaciteiten en een scherpere prijszetting.”

Het resultaat van die keuze wordt tastbaar gemaakt door vier nieuwe modellen: de TH 4.15 S, TH 4.15 SP, TH 4.19 S en TH 4.19 SP. De S-versie (Smart) en SP-versie (Smart Performance) tillen beide tot 4 ton. Het verschil zit in het motorvermogen. De SP is uitgerust voor intensiever gebruik. De TH 4.15-modellen reiken tot 15 meter hefhoogte, de TH 4.19-modellen tot bijna 19 meter. Ten slotte werd ook het gamma terreinheftrucks uitgebreid met de nieuwe FL-reeks, beschikbaar in vier draagvermogensklassen: 2,5 ton, 3 ton, 3,5 ton en 5 ton.

Gerelateerde artikelen

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.

Stuur ons een bericht

Wij gebruiken cookies. Daarmee analyseren we het gebruik van de website en verbeteren we het gebruiksgemak.

Details

Kunnen we je helpen met zoeken?

Bekijk alle resultaten